Argentijnse homo's winnen homovoetbal wereldkampioenschap.
Buenos Aires, Argentinië: Van 23 tot 29 september ging het jaarlijkse homovoetbal wereldkampioenschap 2007 door. Na een sterke finale werd Los Dogos de eigen Argentijnse ploeg winnaar van het WK-homovoetbal.
Er deden maar liefst 28 clubs mee aan het homovoetbal kampioenschap, dat jaarlijks wordt georganiseerd door de International Gay & Lesbian Football Association.
Los Dogos won met 1-0 van het Engelse Stonewall FC, die de uittredende kampioenen waren. De Argentijnse fans waren erg gelukkig met de overwinning, "we klopten de wereldkampioen", klonk het nadien in koor.
Voor het eerst dit jaar deden er naast de gebruikelijke vertegenwoordigers uit Europa en Australië, ook teams mee uit Latijns Amerika.
De spelen werden ook in het leven geroepen omdat voetballende homo's niet zichzelf konden zijn in een hetero-team, waar er over het algemeen een macho en homofobe sfeer hangt.
Eerder kon je bij ons lezen:
Argentinië: Homovoetbal Wereldkampioenschappen van start. (22.09.07)
09.10.07
Bron: gayblogs en holebi.info
Dit bericht is gepost op 09 October, 2007 en 2175 keer gelezen.
Holebi Gids
Ben ik homo? Ben ik Lesbisch? Ben ik Biseksueel? Ben ik transgender? Alles over SOA's en Aids Alles over coming out Organisaties + Cafe + dancing voor Homo Lesbisch Bi en Transgender Homo Lesbi Bi Trans vriendelijke: advocaten, notarissen, therapeuten. Holebi & Trans symbolen Homohuwelijk + Ouderschap in Belgie Holebi & transgender (kinder)boeken en film tips holebi kalender Seksueel gezond als homo met Sensoa AWEL, luistert naar kinderen en jongeren Gay dating
Uitgaan










activiteiten kalender - zelf iets toevoegen
Adverteren op holebi.info ?