Jachtclub zegt sorry en betaald hele huwelijk van homo koppel.
Een jachtclub uit het Amerikaanse Minnesota heeft zich verontschuldigd, omdat ze eerst weigerde een huwelijksfeest van een homo koppel te laten doorgaan op hun domein. En om te tonen dat het excuus gemeend is betalen ze het hele huwelijk van het koppel.
De eigenaars van LeBlanc’s Rice Creek Hunting & Recreation club aanvaarden eerst het huwelijk van Adam Block, 20, en zijn vriend Cole Frey, 18, maar annuleerde dat nadien toen ze vernamen dat het om een homo koppel ging. Het homo koppel kreeg te horen dat men geen homohuwelijken liet door gaan op het terrein. Maar nadat het Departement van mensenrechten uit Minnesota contact opnam met de club, realiseerde men zich in overtreding van de wet te zijn door het weigeren van een homohuwelijk. De club eigenaars geven toe dat ze een fout hadden gemaakt waarbij ze dachten dat de staat geen homohuwelijken toestond. Om alles goed te maken betaald de club het hele huwelijk en moeten Adam en Cole niets betalen. Sinds 2013 kunnen holebi's trouwen in de Amerikaanse staat Minnesota.
holebi info - eigen berichtgeving - copyright @ holebi.info
Dit bericht is gepost op 26 August, 2014 en 1690 keer gelezen.
Holebi Gids
Ben ik homo? Ben ik Lesbisch? Ben ik Biseksueel? Ben ik transgender? Alles over SOA's en Aids Alles over coming out Organisaties + Cafe + dancing voor Homo Lesbisch Bi en Transgender Homo Lesbi Bi Trans vriendelijke: advocaten, notarissen, therapeuten. Holebi & Trans symbolen Homohuwelijk + Ouderschap in Belgie Holebi & transgender (kinder)boeken en film tips holebi kalender Seksueel gezond als homo met Sensoa AWEL, luistert naar kinderen en jongeren Gay dating
Uitgaan










activiteiten kalender - zelf iets toevoegen
Adverteren op holebi.info ?